Kia Europe asutas Euroopa autoohutuse büroo (European Automotive Safety Office EASO). Uus osakond, mis asus ametisse 1. veebruaril, koondab kõiki Kia Europe'is klientide turvalisuse nimel tehtavaid jõupingutusi.

Uue osakonna põhiülesannete hulka kuulub andmete ja sotsiaalmeedia kaudu ohutustrendide jälgimine ja juhtimine, ohutusprobleemide hindamine ning otsesuhtlus Kia Korea autoohutuse büroo ja ametiasutustega, et algatada ja rakendada võimalikke meetmeid.

„Kia Euroopa autoohutuse büroo seab esikohale ohutuse, keskendudes meie klientide ja ümbruskonna kaitsmisele Euroopa teedel,“ ütles Kia Euroopa president ja tegevjuht Marc Hedrich. „See sümboliseerib Kia vankumatut pühendumust mitte ainult täita, vaid ka ületada meie hinnatud klientide ohutusootusi."

Euroopa autoohutuse büroo asutamisega kulmineerub Kia pikaajaline pühendumus klientide ohutusele. See on järg organisatsiooni kvaliteediosakonnale, millest büroo välja arenes.

„Euroopa autoohutuse büroo on üles ehitatud aluspõhimõttele: inimesed on meie kõige olulisem ja väärtuslikum vara ning nende ohutus on meie prioriteet. Kliendikesksuse viimisega järgmisele tasemele tagame oma sõidukites kõige kõrgeimad ohutusstandardid ning edendame töökultuuri, kus iga töötaja on klientide turvalisuse saadik,“ ütles M. Hedrich.

Kia Europe, mille peakontor asub Saksamaal Frankfurdis, annab tööd kokku üle 5500 töötajale.