DISAIN
 • JÕULINE IGAST KÜLJEST Suurenda
  JÕULINE IGAST KÜLJEST

  Sorento struktuurset radiaatorivõre rõhutavad kõrgläige ja kroomdetailid ning kerevärvi sportlik põrkeraud ja tiivakujulised õhuavad annavad autole stiilse ja jõulise ilme. Nii ilmekust kui turvalisust lisavad LED projektsioontuled, LED päevasõidutuled ning LED udutuled.

 • TASAKAALUKAS PROFIIL Suurenda
  TASAKAALUKAS PROFIIL

  Kaasaaegse ilme loovad jõuilised kuid samas peened kapotilt tagatuledeni vormitud jooned. Suurem teljevahe ja peenike D-piilar, sportlikku disaini rõhutavad musta värvi matid rattakoopa ääred, mille sees paistavad 20"valuveljed, satiinkroomist akende raamid ja kerevärvi satiinkroomi aktsendiga käepidemed - kõik see annab autole tõeliselt peenviimistletud välimuse.

 • NÕUDLIK JA KAASAAEGNE TAGAOSA Suurenda
  NÕUDLIK JA KAASAAEGNE TAGAOSA

  Sorento tagaosa on ilmekas ja selgelt teistest eristuv. Vertikaalsete triipudega LED tagatuled, pilkupüüdev tagumine põrkeraud ja peen tagaspoiler mille sisse on peidetud tagumine klaasipuhastaja kirjeldavad hästi auto üldist jõulist olemust.

 • LUKSUSLIK, MUGAV JA STIILNE SALONG Suurenda
  LUKSUSLIK, MUGAV JA STIILNE SALONG

  Kvaliteetne ja kaasaaegne salong on loodud luksusliku sõidunaudingu rõhutamiseks: meeleoluvalgus, musta värvi Nappa nahast istmed, satiinefektiga ja kõrgläikelised elemendid, ruumikus ja ergonoomilisus. Istu sisse ja naudi sõitu!

 • ROHKEM RUUMI SELLELE MIS LÄHEB KORDA Suurenda
  ROHKEM RUUMI SELLELE MIS LÄHEB KORDA

  Sorentot iseloomustab ruumikus ja mitmekülgsed transpordivõimalused nii reisijatele kui ka oma hobidele. Viiekohalisest Sorentost saab kiiresti teha 7-kohalise auto või hoopis mahutada 813 liitri jagu pagasit. Liikuvad ja 40:60 suhtes kokkulapitavad istmed võimaldavad mahutada samaaegselt nii pagasit kui ka reisijaid.

 • TÜLIVABA LAADIMISVÕIMALUS Suurenda
  TÜLIVABA LAADIMISVÕIMALUS

  Loomulikult on Kia Sorentol käed-vaba tagaluugi avamisvõimalus ilma jalavibutuste ja võimlemisharjutusteta. Piisab kui seista võti kotis või taskus auto pagasiluugi ees mõni sekund ja tagaluuk avaneb ise. Lihtsaks teise rea istmete kokkulappimiseks on pagasiruumis vastavad nupud, millele vajutades saab kiiresti kokkulappida kas ühe või mõlemad tagumised istmed.

 • MUUDA IGA SÕIT NAUDINGUKS Suurenda
  MUUDA IGA SÕIT NAUDINGUKS

  Kia Sorento on varustatud erinevate tehnoloogiatega mis aitavad sõitu mugavamaks ja meeldivamaks muuta nagu soojenduse ja ventilatsiooniga istmed, esiklaasinäidik (Head-up Display), 360° tagurduskaamera, meeleoluvalgus ja palju muud.

Eelmine Järgmine

 • TOPELT BLUETOOTH ÜHENDUSED Suurenda
  TOPELT BLUETOOTH ÜHENDUSED

  Kia Sorento on varustatud topelt bluetooth ühendusega, mis võimaldab autoga ühendada samaaegselt kaks bluetooth seadet - näiteks juhi telefon helistamiseks ja kaassõitja telefon muusika kuulamiseks.

 • 10,25'' PUUTETUNDLIKU TOPELTEKRAANIGA NAVIGATSIOONISEADE Suurenda
  10,25'' PUUTETUNDLIKU TOPELTEKRAANIGA NAVIGATSIOONISEADE

  Lai 10,25" puutetundlik navigatsiooniekraan on Kia Sorentol jagatud kaheks, et vajadusel oleks juhi vaateväljas samaaegselt kuvatud rohkem informatsiooni. Ekraanil saab lisaks navigatsioonikaardile kuvada samaaegselt nt tahavaatekaamerat, Android Auto™ või Apple CarPlay™ aplikatsiooni või sõidu kohta käivat infot.

 • JUHTMEVABA TELEFONILAADIJA Suurenda
  JUHTMEVABA TELEFONILAADIJA

  Naudi mugavat juhtmevaba laadimist. Aseta telefon selleks ettenähtud taskusse ja telefon alustab ise laadimist. Loomulikult saab kasutada ka traditsioonilist juhtmega laadimist kui on soov.

 • BOSE HELISÜSTEEM Suurenda
  BOSE HELISÜSTEEM

  Kia Sorento on varustatud esmaklassilise heliga. Bose helisüsteemi 12 kõlarit ja võimendi pakuvad autos tõeliselt hea muusikaelamuse.

Eelmine Järgmine

TEHNOLOOGIA JA TURVALISUS
 • ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (SCC) Suurenda
  ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (SCC)

  Adaptiivne kiirusehoidja hoiab kiirust ja soovitud pikivahet (mille juht on määranud) eesõitva autoga, kasutades selleks kaamerat ja radarit. Süsteem vajadusel nii kiirendab kui ka pidurdab kuni peatumiseni. Autode liikuma hakkamisel alustab süsteem taas sõitmist ilma juhi sekkumiseta.

 • PIMENURGA MONITOR (BVM) Suurenda
  PIMENURGA MONITOR (BVM)

  Pimenurga monitor näitab reavahetusel lähenevaid autosid näidikubloki ekraanil. Monitor kasutab küljekaameraid, et rea vahetusel kuvada näidikupaneelile pilt teest, mis jääb pööramissuunas auto pimedasse nurka.

 • REAHOIDMISE ASSISTENT (LFA) Suurenda
  REAHOIDMISE ASSISTENT (LFA)

  Loodud et muuta juhtimine liiklusummikutes turvalisemaks. Viies kokku erinevad juhiabid nagu adaptiivne kiirusehoidja ja reahoidja saame tõeliselt hea abilise kes kontrollib auto kiirust ja reahoidmist liiklusummikutes nii radari kui kaamerate abil. Reahoidmise assistent töötab kiirustel 0-180 km/h.

 • KAUGJUHITAV PARKIMINE (RSPA) Suurenda
  KAUGJUHITAV PARKIMINE (RSPA)

  Pargi lihtsalt kitsastesse kohtadesse nii sisse kui välja! Kaugjuhitav parkimine (RSPA) on parkimissüsteem, mis võimaldab parkida kitsastesse kohtadesse sisse ja välja nii, et ei peaks kõrval asuva auto vastu ennast määrima, kasutades auto taga seistes selleks kaugjuhtimispulti.

 • HÄDAPIDURDUSSÜSTEEM RISTMIKEL MANÖÖVERDAMISEKS Suurenda
  HÄDAPIDURDUSSÜSTEEM RISTMIKEL MANÖÖVERDAMISEKS

  Tuvastab autod, ratturid ja jalakäiad manöövrit sooritades. Kasutades kaameraid ja radarit, jälgib süsteem ristmikul pööret sooritades vastu tulevate autode, jalgratturite või jalakäiate liikumist ja kiirust ning vajadusel pidurdab auto kinni õnnetuse vältimiseks. Süsteem tuvastab ka risti liikuvate autode ja jalakäijate kokkupõrke ohu ning hoiatab nii helisignaaliga kui ka vajadusel pidurdab.

 • MITMIKKOKKUPÕRKE PIDURDUSASSISTENT (MCBA) Suurenda
  MITMIKKOKKUPÕRKE PIDURDUSASSISTENT (MCBA)

  Automaatne pidurdamine kokkupõrke korral Kui sinu auto turvapadi on avanenud kokkupõrke tagajärjel, siis auto pidurdab automaatselt, et vältida edasist kokkupõrget või vähendada kokkupõrke tagajärgi eessõitva autoga. .

 • KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA) Suurenda
  KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA)

  Kaugtulede assistent on asendamatu pikkadel maanteesõitudel pimedal ajal. Süsteem jälgib vastu sõitvaid autosid ja lülitab kaugtuled ümber lähitulede peale ning tagasi. Samuti jälgitakse ka ees sõitvaid autosid ja vajadusel lülitab süsteem kaugtuled välja ja tagasi peale.

 • INTELLIGENTNE KIIRUSEJÄLGIJA (ISLA) Suurenda
  INTELLIGENTNE KIIRUSEJÄLGIJA (ISLA)

  Kasutades kiirusejälgija süsteemi, kontrollib auto tee ääres asuvaid kiiruasepiirangute märke ja kuvab need kiirusenäidiku juures ning navigatsioonikaardil. Nii saad ise otsustada kas sa soovid korrigeerida oma kiirust vastavalt nendele või mitte.

 • DRIVE WISE TEENUSED Suurenda
  DRIVE WISE TEENUSED

  Ühenda oma telefon läbi hotspoti autoga ning saa kogu info liikluse kohta reaalajas oma navigatsiooniseadme ekraanile. Nt info liiklusummikute kohta tänavatel, kiiruskaamerate hoiatused, ilmateade jpm

Eelmine Järgmine

SUUTLIKKUS
 • 4-RATTA VEDU Suurenda
  4-RATTA VEDU

  Suurepärane haakuvus igal maastikul! Karmid maastikud on inspireerinud Sorento 4-rattaveo tehnoloogiat, et muuta sõidud Sorentoga nauditavaks iga päev ja igal pool. Pidevalt töötav nelikvedu võimaldab ideaalse haakuvuse ka karmides tingimustes.

 • MAASTIKUREŽIIMI VALIK Suurenda
  MAASTIKUREŽIIMI VALIK

  Reguleeri sõiduvõimekust vastavalt maastikule. Maastikurežiimi valik (lumi, muda, liiv) kombineeritult sõidurežiimi valikuga (Eco, Comfort, Sport, Smart). Lumerežiim aitab vältida ratta libisemist lumes, mudarežiim võimaldab intensiivsemat jõudlust sdamal ajal takistades käigu ülesvahetust ning liivarežiim aitab reguleerida jõudlust rataste vahel et takistada liiva sisse kinnijäämist.

Eelmine Järgmine

 • PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Kia Sorentoga saate kaasa 7 aastat muretut sõitu tänu 7-aastasele tehasegarantiile. Me oleme kindlad oma autode heas kvaliteedis ja julgeme seda välja näidata! See on kindel väärtus ka järelturul kui soovid auto enne auto 7-aastaseks saamist edasi müüa. 150 000 km läbisõidupiiranguga tehasegarantii kehtib kõikides Euroopa Liidu riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril).

D
30 000 KM / 24 KUUD
Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind Soodushind
2,2 CRDI 8DCTTXAutomaat6,83117958 99053 990
2,2 CRDI 8DCTTX Black EditionAutomaat6,83117959 89054 890
Dimension image
Dimension image

Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub easinduse teenustasu).