LASE ENNAST INSPIREERIDA
 • Tagaveoline EV6 Suurenda
  Tagaveoline EV6

  Soovid sõita kaugemale? Pole probleemi! Tagarattaveoline EV6, mis on varustatud 77,4 kWh akuga, suudab ühe laadimisega läbida keskmiselt 528km. Ultrakiire laadijaga saab aku 10-80% laadida vaid 18 minutiga. Kiirendus 0-100 km/h 7,3 sekundit. Auto suudab vedada 1600kg haagist.

 • Nelikveoline EV6 Suurenda
  Nelikveoline EV6

  Soovid enamat? Neljarattaveoline 77,4kWh akuga EV6 on auto neile kes soovivad enamat!. Auto on võimeline vedama 1600kg haagist. Keskmine sõiduulatus 506km ja kiirendus 0-100km/h kõigest 5,2 sekundit.

Eelmine Järgmine

TURVALISUS
 • Maanteel sõitmise abisüsteem (HDA) Suurenda
  Maanteel sõitmise abisüsteem (HDA)

  Maanteel sõitmise abisüsteem jälgib teetähiseid ja aitab autol kindlalt oma reas püsida, samal ajal jälgides ees ja kõrval liikuvate autode kiirust ning hoides turvalist pikivahet.

 • Maanteel sõitmise abisüsteem reavahetuse abilisega (HDA+LCA) Suurenda
  Maanteel sõitmise abisüsteem reavahetuse abilisega (HDA+LCA)

  Maanteel sõitmise abisüsteem reavahetuse abilisega aitab hoida autod oma reas, jälgib ees ja kõrval olevate autode kiirust ning aitab ka rida vahetada. Lihtsalt pane suunatuli sisse, hoia roolist kinni ja auto vahetab rida siis kui see on turvaline.

 • Pimenurga hädaabisüsteem (BSCA) Suurenda
  Pimenurga hädaabisüsteem (BSCA)

  Pimenurga hädaabisüsteem jälgib liiklust auto pimedas nurgas, annab vajadusel hädaohust helisignaaliga märku ning pidurdab hoo maha kui tuvastab hädaohu.

 • Ristusuunas läheneva auto hädapidurdussüsteem (RCTAA) Suurenda
  Ristusuunas läheneva auto hädapidurdussüsteem (RCTAA)

  Tagurdades parkimiskohalt välja, kontrollib auto tagant lähenevaid sõidukeid ja inimesi ning annab häälega märku hädaohust. Vajadusel aktiveeritakse automaatselt ka pidurdussüsteem.

 • Kaugjuhitav parkimisabiline (RSPA) Suurenda
  Kaugjuhitav parkimisabiline (RSPA)

  EV6 võimaldab auto parkida puldist, olles ise kas autos sees või autost väljas nt kitsastesse parkimistingimustesse parkides. Auto vajutab ise gaasi, keerab rooli ja pidurdab ilma juhi sekkumiseta.

 • Kokkupõrke ennetussüsteem (FCA) Suurenda
  Kokkupõrke ennetussüsteem (FCA)

  Kokkupõrke ennetussüsteem jälgib ees liikuvaid inimesi, jalgrattureid või teisi sõidukeid ja pidurdab auto kinni kui selleks vajadus peaks tekkima.

 • Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik Suurenda
  Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik

  Navigatsioonikaartidel põhinev püsikiirusehoidja vähendab kurvi sisenedes auto kiirust, et kurv turvaliselt läbida. Süsteem on ka iseõppiv ehk korduvalt sama marsruuti sõites tunneb süsteem tee ära alati kui ta aktiveeritud on.

Eelmine Järgmine

VÄLIMUS
 • Loodud, et inspireerida Suurenda
  Loodud, et inspireerida

  Kia EV6 on kaasaaegne ja sportlik linnamaastur. EV6 iga nii suurem kui ka väiksem detail on loodud et anda edasi erilist ja sportlikku välimust.

 • Intelligentne esitulede süsteem Suurenda
  Intelligentne esitulede süsteem

  Turvalisus on liikumise kõige tähtsam osa. Kia uus intelligentne esitulede süsteem aitab parandada nähtavust öösel ilma vastutulevaid sõidukeid häirimata.

 • Unikaalsed ja eristuvad tuled Suurenda
  Unikaalsed ja eristuvad tuled

  Kia EV6 unikaalsed LED tuled algavad tagumistest rattakoobastest ja jooksevad üle auto tagaosa teisele poole luues visuaalselt jõulise hoiaku.

 • Tiivakujuline katusespoiler Suurenda
  Tiivakujuline katusespoiler

  Kia EV6 sirgjooneline katus lõppeb tiivakujulise katusespoileriga mille eesmärk ei ole ainult disaini rõhutamine vaid auto parema ja efektiivsema aerodünaamika saavutamine.

 • Automaatsed peidetud käepidemed Suurenda
  Automaatsed peidetud käepidemed

  Kerega samal tasandil olevad käepidemed ei näe mitte ainult head välja vaid parandavad ka auto aerodünaamikat. Käepidemed jooksevad uksest välja kui juht läheneb autole.

Eelmine Järgmine

SISEMUS
 • Lase ennast inspireerida Suurenda
  Lase ennast inspireerida

  Istudes Kia EV6 salongi tundub nagu sisenesid tulevikku. Salong on loodud selliseks et Sa tunneksid ennast turvaliselt, inspireeritult ja täiesti kohal. Naudi igat hetke.

 • Suured ekraanid Suurenda
  Suured ekraanid

  Kaks 12,3" suurt juhti ümbritsevat ekraani kuvavad juhile kogu vajaliku informatsiooni täpselt õigele kõrgusele, nii et sõit oleks turvaline ja mugav.

 • Lihtne navigeerimissüsteem Suurenda
  Lihtne navigeerimissüsteem

  Lihtne navigeerimissüsteeb annab selged samm-sammult navigeerimisjuhised suurele 12,3" ekraanile ning suunab sama info ka esiklaasinäidikule (Head-up display)

 • Mugavad istmed Suurenda
  Mugavad istmed

  EV6'l on võimalik istmeid seadistada puhkeasendisse nii, et saad autoaku laadimise ajal ka ise hetkeks puhata. See aitab pikematel sõitudel parandada rühti ja vähendada survet seljale. Sea ennast mugavalt sisse!

 • Sõidunauding Suurenda
  Sõidunauding

  Disainides EV6 sooviti luua salong, mis oleks juhikeskne ja aitaks suurendada sõidumugavust. Meeleolu loomiseks on võimalik autos seadistada meeleoluvalgustust just omale sobivasse värvitooni. Ikka selleks, et anda viimane lihv täiuslikkusele.

 • Suurenda
  "Hõljuv" keskkonsool

  Ruumika salongi keskel asub just nagu õhus hõljuv keskkonsool, mille seest leiab mahuka panipaiga ning pealt libisemiskindla juhtmevaba telefonilaadija.

 • Pagasiruum ja eesmine panipaik Suurenda
  Pagasiruum ja eesmine panipaik

  EV6 pagasiruum mahutab kuni 520 liitrit pagasit ning auto kapoti alt leiab veel 50 liitrise panipaiga kuhu saab mahutada näiteks laadimiskaablid või muu pagasi.

 • Käed kindlalt roolil Suurenda
  Käed kindlalt roolil

  EV6 rool laseb sul kontrollida kõike, mis on sõidu ajal vajalik, käsi roolilt tõstmata. Sa saad vastata kõnedele, vahetada muusikat, muuta auto pidurdamisenergia efektiivsust kasutades regeneratiivse pidurdamise labasid või valida endale sovilik sõuidurežiim.

Eelmine Järgmine

EV6 GT
 • Erakordne kiirendus Suurenda
  Erakordne kiirendus

  Nautige erakordset elektrilist kiirendust! Kia EV6 kiirendab 0-100 km/h vaid 3,5 sekundiga ja suudab saavutada kiirust kuni 260 km/h.

 • Laetud positiivsete emotsioonidega Suurenda
  Laetud positiivsete emotsioonidega

  EV6 GTga saad sa nautida pikemalt murevaba sõitu ja seejuures ka kiiret laadimist. Kia EV6 on varustatud 77,4 kWh akuga mis võimaldab ülikiiret 800V laadimist. See tähendab et 10-80% saab aku laadida superkiires laadijas kõigest 18 minutiga*. Täis aku võimaldab EV6 GT'ga sõita 424km **.

 • GT'le omased sportistmed Suurenda
  GT'le omased sportistmed

  Kia EV6 GT sportlikkust rõhutavad ka kerged ja saleda joonega sportistmed. Istmed on disainitud kergemaks kui tavalise EV6 istmed ja vormitud täpsemalt inimese istumisasendi järgi pakkudes samal ajal paremat selja ja külgede toestust, mis aitab sportlikuma sõidustiili või pikema reisi puhul ennast mugavamalt tunda. Istmed on kaetud seemisnahaga ning seda kaunistavad neoonrohelised tikandid ja GT logo.

 • GT režiim Suurenda
  GT režiim

  EV6 GT sõiduelamuse tuumaks on ülimalt sportlik GT sõidurežiim. Lihtsa nupuvajutusega rooli GT nupule optimeeritakse auto e-mootorid, pidurid, juhtimistundlikkus, vedrustus ja elektrooniline stabiilsuskontroll võimalikult dünaamiliseks, et saavutada sportlik ja nauditav sõiduelamus.

 • Sportlikud pidurisadulad Suurenda
  Sportlikud pidurisadulad

  Suutlikkus peab olema stiilne! Neoonrohelised pidurisadulad piiluvad läbi 21" viie kodaraga valuvelje ja ei jää märkamatuks kellelegi.

Eelmine Järgmine

E-GMP PLATVORM
 • Uued võimalused Suurenda
  Uued võimalused

  Uue modulaarse platvormiga Kia loob uusi võimalusi et parandada sõidumugavust, auto võimekkust ja ruumikust. Platvorm kannab endas Kia ideoloogiat anda võimalus saada inspiratsiooni liikumisest.

 • Akupank alati kaasas Suurenda
  Akupank alati kaasas

  Tänu uudsele modulaarsele platvormile ja suurele akule on võimalik EV6 kasutada ka energiallikana. Kia kutsub seda V2L (Vehicle-to-Load) funktsiooniks. See võimaldab anda välja kuni 3,6kW energiat ja näiteks anda energiat elektrilise jalgratta laadimiseks või mis iganes väiksema elektriseadme kasutamiseks.

 • Ultrakiire laadimine Suurenda
  Ultrakiire laadimine

  Tänu 800V ultrakiirele laadimisvõimekusele saab EV6 aku täis laadida 10-80%ni kõigest 18 minutiga. Sellise võimekuse juures on võimalik saada 100km sõiduulatust juurde kõigest 4,5 minutiga. Samuti on võimalik kasutada nii 800V ultrakiireid laadijaid kui ka 400V kiirlaadijaid. Viimasel juhul kasutab EV6 mootorit ja inverterit, et kasvatada 400 V pinge 800 voldini, et tagada stabiilsem laadimine

 • Kaasaaegne disain Suurenda
  Kaasaaegne disain

  Revolutsioonilised proportsioonid disainis on nüüd võimalikud tänu uuele E-GMP platvormile. Disainerid saavad nüüd luua suuremaid ja ilmekamaid kontraste läbi suurema teljevahe, lühema esiosa ja suuremate velgede.

 • Ruumikas salong Suurenda
  Ruumikas salong

  Tänu suurele teljevahele, lühikesele esimesele ülendile ja sõiduki põhja all asuvale akule, pakub EV6 siledapõhjalist põrandat suurendades nii salongi ruumikust ja pakkudes tagaistmetel suuremat jalaruumi ning stiilset salongidisaini.

 • Loodud suutlikumaks Suurenda
  Loodud suutlikumaks

  E-GMP platvorm võimaldab paremat teelpüsivust kurvides ja stabiilsust suurematel kiirustel. See on saavutatud tänu esi-ja tagaosa ühtlasele kaalujaotusele, madalamale raskuskeskmele ja elektrimootori paigutusele auto esiosas.

Eelmine Järgmine

ÜHENDUSED
 • Esiklaasinäidik (Head-up Display) Suurenda
  Esiklaasinäidik (Head-up Display)

  Uus esiklaasinäidik annab juhile enam infot kui kunagi varem, pakkudes vajalikku infot kiiruse ja hoiatuste kohta kui ka kergemini jälgitavaid ja selgeid navigeerimisjuhiseid.

 • Kia Connect (UVO) Suurenda
  Kia Connect (UVO)

  Kia Connect (UVO) aitab sul olla oma autoga pidevas ühenduses. Läbi Kia Connect rakenduse saad Sa vaadata oma mobiiltelefonist aku täituvust, panna auto laadima, omada ülevaadet oma sõitudest, leida auto üles parklast või võõra linna tänavalt, teha navigeerimisjuhiseid enne sõidu algust mugavalt oma telefonist jne. Lisaks saab täiendavat infot ka auto puutetundlikult ekraanilt kaugjuitavate teenuste kohta.

 • Premium Meridian helisüsteem Suurenda
  Premium Meridian helisüsteem

  Meridian helisüsteem pakub suurepärast helikvaliteeti, pole vahet kas kuulad mõnda podcasti, oma lemmikmuusikat või kuulad navigeerimisjuhiseid.

 • Panoraamefektiga topelt 12,3 Suurenda
  Panoraamefektiga topelt 12,3" infoekraanid

  Võimsa panoraamefektiga suured 12,3" ekraanid aitavad sul hoida kontrolli all kogu infot mis sõidu ajal vaja peaks minema, olgu selleks siis navigeerimisjuhised, muusikavalik või info auto ja sõidu kohta.

Eelmine Järgmine

EV

30 000 KM / 24 KUUD

 

 •  PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Olles läbinud karmid usaldusväärsuse ja vastupidavuse testid, pakume uhiuut Kia EV6 autotööstuse juhtiva garantiiga. See katab teie täieliku meelerahu nimel kõike eesmisest kaitserauast tagumiseni. Kehtimisajal on see täielikult ülekantav igale järgnevale omanikule, nii et te saate auto maksimaalse edasimüügiväärtuse, kui peaksite selle maha müüma. Kia uue auto 7-aastane/150 000 km läbisõidu garantii. Kehtib kõikides ELi liikmesriikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril) ning vastab kohalikele nõuetele ja tingimustele. 7-aastane garantii kehtib ka auto akule.

Mootor VARUSTUSTASE Aku mahutavus Kütus Elektrienergia kulu Hind Soodushind
EV Mootor 77,4 kWh RWDGT-Line77,4Elektrimootor16,562 99053 990
EV Mootor 77,4 kWh RWDGT-Line TX77,4Elektrimootor16,566 99057 990
EV Mootor 77,4 kWh AWDGT-Line77,4Elektrimootor17,265 99056 990
EV Mootor 77,4 kWh AWDGT-Line TX77,4Elektrimootor17,269 99059 990
EV Mootor 77,4 kWh AWD GTGT77,4Elektrimootor20,673 99064 990

 

 

Dimension image
Dimension image

1) Elektriautodes (EV), pistikhübriidides (PHEV) ja hübriidides (HEV) kasutatavad kõrgepinge liitium-ioonakud on arvestatud pika kasutusajaga ja need on kaetud Kia 7 aastase garantiiga või kuni 150 000 km, kumb enne täitub. Mild-hybrid (MHEV) sõidukid, millel on peal madalpingeakud (48V või 12V) nende akude garantii on 2 aastat olenemata läbisõidust. Vaid elektriautodele ja pistikhübriididele garanteerib Kia 70% aku täituvusest. Aku mahutavuse vähenemist hübriidautode (HEV) ja mild-hybrid autode (MHEV) puhul Kia garantii ei kata. Et aku eluiga pikendada, palun tutvuge Kia kasutaja käsiraamatuga.

2) Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud, saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub esinduse teenustasu).