SORENTO MY19

DISAIN
 • KUTSUV VÄLIMUS Suurenda
  KUTSUV VÄLIMUS

  Vaid ühest pilgust Kia Sorentole piisab et ta meeldima hakkab. Voolujooneline ja uhke välimus muudab auto välisilme jõuliseks ja esinduslikuks. Pilkupüüdvad LED esituled ja tagatuled ning 19" valuveljed annavad autole viimase lihvi.

 • MUUDAB PÄEVA HELGEMAKS Suurenda
  MUUDAB PÄEVA HELGEMAKS

  Uuendatud LED esituled koos kurvituledega, silmatorkavad päevasõidutuled ning LED kombineeritud tagatuled muudavad pimedates oludes nähtavaks nii teel toimuva kui ka uue Kia Sorento teistele liiklejatele.

 • PEEN INTERJÖR Suurenda
  PEEN INTERJÖR

  Õigetes proportsioonides ja mugava paigutusega salong paneb juhi ja reisijad ennast mõnusalt tundma. Kõik vajalik on juhile käepäraselt paigutatud ning meeldivalt kujundatud.

 • KVALITEETSED MATERJALID Suurenda
  KVALITEETSED MATERJALID

  Salongis jäävad silma pehmed materjalid, nahast sisu, kõrgeläikelised ja satiin-kroomist aktsendid.

Eelmine Järgmine

 • RUUMIKAS SALONG Suurenda
  RUUMIKAS SALONG

  Kia Sorento mudeleid pakutakse 5 ja 7-kohalistena. Salong on mõnusalt ruumikas koos piisava jalaruumiga ka teises istmereas. Kolmanda rea istmeid saab lihtsalt lahti ja kokku lappida ja kasutada kui peaks vaja minema enamate reisijate sõidutamiseks.

 • MITMEKESISED ISTUMISVÕIMALUSED Suurenda
  MITMEKESISED ISTUMISVÕIMALUSED

  Salongi istmeid saab kokku lappida 40/20/40 vahekorras mis võimaldab transportida suuremamõõtmelisi asju ning mahutada mõnusalt ka reisijad.

 • ELEKTRILISELT AVANEV TAGALUUK Suurenda
  ELEKTRILISELT AVANEV TAGALUUK

  Sorento tagaluuk avaneb automaatselt kui seista võti taskus auto pagasiruumi taga 3 sekundit. Nii saab ostud või rasked esemed ilma suurema võtmeotsinguta mugavalt pagasiruumi paigutada.

 • TÄIELIK MUGAVUS Suurenda
  TÄIELIK MUGAVUS

  Kia Sorento nahast elektriliselt reguleeritavaid istmeid tagavad mugava istumisasendi nii juhile kui ka kõrvalistujale. Loomulikult on istmesoojendused nii esimestel kui ka teise rea istmetel ning lisaks on esimesed istmed ka ventileeritavad.

Eelmine Järgmine

ÜHILDUVUS
 • HARMAN KARDON HELISÜSTEEM Suurenda
  HARMAN KARDON HELISÜSTEEM

  Kia Sorento mudelid on varustatud Harmon Kardon® helisüsteemiga mis sisaldab 15 kõlarit tagades kõrgekvaliteetse kõla autos muusikat nautides. Clari-Fi™ ja QuantumLogic™ tehnoloogiad aitavad saavutada terava ja puhta multidimensionaalse heli.

 • JUHTMEVABA LAADIJA Suurenda
  JUHTMEVABA LAADIJA

  Aku tühi? Aseta telefon lihtsalt selleks ettenähtud taskusse ning telefon hakkab laadima ennast juhtmevabalt kui telefonil on sees Qi tehnoloogia või vastav adapter.

 • 360⁰ TÄISVAATEMONITOR Suurenda
  360⁰ TÄISVAATEMONITOR

  Kia Sorento mudelitel on 360⁰ täisvaatemonitor mis kuvab ekraanile lainurkpildid kaameratest mis asuvad auto ees, taga ja külgedel. Selle tulemusel saavutatakse lainurkpilt mis kuvab ruumi auto ümber kui auto tagurdab või liigub kiirusel alla 20 km/h.

 • KIA CONNECTED SERVICES Suurenda
  KIA CONNECTED SERVICES

  TomTomi Kia Connected Service'i, Android Auto™ ja Apple CarPlay™ tõttu ei jää te millestki ilma.6,7 Hoidke end ilmateate, liikluse ja kiirusepiirangutega kursis.8 Reaalajas! (Teenuste aktiveerimiseks on vajalik andmesidega nutitelefon.) 

Eelmine Järgmine

 • ISEPARKIMISÜSTEEM Suurenda
  ISEPARKIMISÜSTEEM

  Iseparkimissüsteem aitab parkida auto Sinu eest turvaliselt boksi ja soovi korral manööverdab sealt ka välja.

 • REAHOIMISE ABISÜSTEEM (LKA) Suurenda
  REAHOIMISE ABISÜSTEEM (LKA)

  Väsimus või muud juhtimist segavad tegevused võivad olla teedel väga ohtlikud. Reahoidmise abisüsteem aitab hoida autot kahe märgistatud teetähise vahel andes kõrvalekaldumisest helisignaaliga märku ning suunates auto taas kahe sõiduraja vahele tagasi.

 • VÄSIMUSE TUVASTAMISE HOIATUSSÜSTEEM (DAW) Suurenda
  VÄSIMUSE TUVASTAMISE HOIATUSSÜSTEEM (DAW)

  Väsimuse tuvastamise hoiatussüsteem tuvastab juhil tekkivad väsimuse tunnused ja soovitab juhil teha peatuse.

 • ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (SCC) Suurenda
  ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (SCC)

  Adaptiivne kiirusehoidja mitte ainult ei hoia stabiilset kiirust vaid jälgib ka ees sõitva auto kiirust ning hoiab turvalist pikivahet. Kui ees sõitev auto kiirendab siis kiirendab ka Sinu auto kuni seatud piirmäärani ning kui ees olev auto pidurdab siis pidurdab ka Sinu auto või vajadusel ka peatab auto.

 • AVARIIPIDURDAMISE HOIATUSSÜSTEEM Suurenda
  AVARIIPIDURDAMISE HOIATUSSÜSTEEM

  Avariipidurdamise hoiatussüsteem annab ohu korral helisignaaliga märku ja vajadusel pidurdab automaatselt. Ohu tuvastamiseks kasutab auto esimeses põrkerauas asuvaid sensoreid ja tuuleklaasil asetsevat kaamerat ning assistent tuvastab nii ees liikuvad autod kui ka jalakäijad.

 • PIMENURGA HOIATUSSÜSTEEM (BCW) Suurenda
  PIMENURGA HOIATUSSÜSTEEM (BCW)

  Piirkonnad kuhu sinu enda silmad ei ulatu võivad peita endas lähgenevat ohtu. Pimenurga hoiatussüsteem koos tagant ristisuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteemiga (RCTCW) annab helisüsteemiga märku kui pimenurgaalasse on liikunud sõiduk. Nii saad lähenevast ohust aegsasti teada.

 • ESIKLAASINÄIDIK / HEAD UP DISPLAY Suurenda
  ESIKLAASINÄIDIK / HEAD UP DISPLAY

  Kia Sorento on varustatud esiklaasinäidikuga mis kuvab vajaliku kiiruse, liiklusmärkide ja navigatsiooniinfo mugavalt auto esiklaasile.

 • TAGAISTMETE LAPSEANDUR Suurenda
  TAGAISTMETE LAPSEANDUR

  Alarmsüsteem mis annnab helisignaali või telefoni saadetava sõnumiga märku kui laps jäetakse autosse ja auto uksed lukustatakse. Alamsüsteem regeerib lapse liikumisele.

Eelmine Järgmine

Mootor KERE VARUSTUSTASE Kütus Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind Soodushind
2,2 CRDI4x4TX MY19Diisel8AT6,517048 99043 990

 D (2,2CRDi)
 30 000 KM / 24 KUUD

 

Dimension image
Dimension image

Velgede suurus Rehvide müüja Rehvide suurus Kuivklass Märgklass Klass Tulemus
19 Kumho 235/55R19 E B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 71
18 Nexen 235/60R18 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 69

Clari Fi™ tehnoloogia

Harmon Kardon® helisüsteem sisaldab Clari Fi™ tehnoloogiat. Failide kokkupakkimisel MP3 failideks võib digitaalne informatsioon kaduma minna. Clari Fi™ tehnoloogia aitab korrigeerida kauduma läinud kõrgeid/madalaid helisid ja parandab helikvaliteeti.


Juhtmevaba laadimine

Juhtmevabaks laadimiseks peab telefon olema varustatud kas Qi tehnoloogia või vastava adapteriga.


DRiVE WiSE tehnoloogiad

DRiVE WiSE tehnoloogiad on juhti abistavad uhiabisüsteemid mis ei vabasta juhti vastutustundikust sõidust. Juht vastutab täielikult turvalisuse eest teedel, peab valima oma sõiduoskustele vastava sõidustiili ning täitma kõiki ettenähtud liikluseeskirju. DRiVE WiSE tehnoloogiad ei täida isesõitva auto funktsioone vaid on abifuntsioonid. Palume tutvuda kasutaja käsiraamatuga internetis.


Radari ja kameraga autonoomne hädapidurdusüsteem (FCA)

Radari ja kameraga autonoomne hädapidurdusüsteem (FCA) on juhiabisüsteem ja ei vabasta juhti turvalisuse tagamisest igal ajahetkel. Juht peab olema tähelepanelik, valima oma sõiduoskustele vastava sõidustiili ning täitma kõiki ettenähtud liikluseeskirju. Hädapidurdusüsteem (FCA) ei täida isesõitva auto funktsioone vaid on abifuntsioon. Palume tutvuda kasutaja käsiraamatuga internetis.


Kia 7-aastane garantii

Kia 7-aastane või 150 000 km tehasegarantii on kehtiv Euroopa Liidu riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril) ning kohaldub vastavalt kohalikele garantiitingimustele. Palume tutvuda garantiiraamatuga.


7 aastat kaardiuuendusi

Kia 7 aastat kaardiuuendusi on üks osa Kia kvaliteedilubadusest. Kõik uued Kia sõiduautod on varustatud tehases paigaldatud navigatsiooniseadmega millele tagatakse kuni 6 kaardiuuendust. See tagab et iga-aastase kaardiuuenduse mis teostatakse Kia ametlikes esindustes tehases paigaldatud navigatsiooniseadmega Kia sõidukitele. Baltikumis müüdud uutele autodele on kaardiuuenduste tegemine tasuta. Täpsemat infot tasuta kaardiuuenduste kohta palume küsida Kia esindustest. Kia ei vastuta kaartide kvaliteedi eest.